צרו איתנו קשר
ּ

אילו מנעולים מומלץ להתקין בדלת הכניסה?

מנעולים לדלתות מסיביות

במרבית הדירות, קיימת דלת מסיבית יחסית בפתח, שנועדה, באופן בסיסי, להגן על יושבי הבית מפני פריצות ושאר נזקים. אם עברתם לבית חדש, או שאתם מעוניינים להתקין דלת חדשה בבית, חשוב שתבדקו כמה דברים עיקריים לפני שאתם ניגשים למלאכה:

  • מהי ההכנה שיש בדלת? – רוב דלתות הפלדלת כוללות הכנה למנעול צילינדר סטנדרטי, אולם הן לא כוללות תמיד הכנה גם למנעולים עליונים או למנעולים אלקטרוניים.
  • במקרה של דלת ישנה – בררו איזה מנעול קיים בה ומה טיבו. נסו למשל להרגיש, האם המנעול שחוק, האם המפתח מסתובב בקלות יתרה, האם הלשוניות חלודות וכד'.
  • חשבו איזו רמת בטיחות הנכם מחפשים – קיימים דיירים שיסתפקו במנעול הסטנדרטי, בעוד שקיימים דיירים שיעדיפו להתקין כמה מנעולים על הדלת, לרבות מנעול אלקטרוני וכד'. בנוסף, יש לציין שלא כל דלתות הפלדלת נועדו בהכרח לבתים. אם מדובר במשרד וכיו"ב, לעיתים המנעול הסטנדרטי פשוט לא יספק את צרכיו בכל הקשור לביטחון.

כמה טיפים להתקנת מנעולים בדלתות פלדלת:

  • זכרו שלא כל מנעולי הצילינדר שווים זה לזה באיכותם או בסוגם – נכון שמנעולי צילינדר נחשבים לבסיסיים והאיכותיים ביותר בכל הקשור לדלתות פלדלת, אך עם זאת, יש לציין כי מנעולי צילינדר מסתעפים גם הם לסוגים רבים שחלקם איכותיים יותר וחלקם איכותיים פחות ועל כל פנים, יש לבדוק כראוי איזה מנעול צילינדר ניתן להתקין בדלת המסוימת.
  • אל תתפתו לרכוש מנעולים שלכאורה מורכבים – מנעולים מורכבים יכולים להיות גם מאוד לא בטיחותיים כאשר יש ילדים בבית למשל, הנדרשים לתפעל את המנעולים באופן קבוע וכד.
  • בכל דלת פלדלת של בית מומלץ להתקין גם מנעול עליון – קיימים כמה סוגים של מנעולים עליונים הנבדלים זה מזה בסוג התפעול, האיכות כמובן ושאר מאפיינים הקשורים להתקנה.

במקום להתלבט, פשוט גשו להיוועצות עם מנעולן מוסמך

מנעולן מקצועי הוא אדם אשר עבר הכשרה ייעודית לתיקון, פריצה והתקנה של מנעולים מסוגים שונים וקיבל אישור מיוחד ממשטרת ישראל. לכן, נמליץ לכם להיוועץ עם מנעולן בקריית ביאליק, או בכל אזור אחר שהנכם גרים בו, על מנת שתוכלו לדעת באמת איזה מנעול כדאי לכם להתקין ואיזה מנעול, ישרת את צרככם לטווח הארוך.

פנו לחיים המנעולן ופורץ המנעולים וקבלו שירות מקצועי ואמין! צרו קשר עוד היום עם פרפקט מנעולים!

למעלה

פרפקט מנעולנות בקריות - זמינים עבורכם כל שעות היום בכל ימות השבוע

ּ