צרו איתנו קשר
ּ

פורץ מנעולים בנהריה

במקרה של דלת נעולה, אסור בשום פנים ואופן לנסות ולפתוח אותה בעצמכם, אם אינכם אנשי מקצוע כמובן. אולם, עדיין חשוב שיהיה לכם רקע כללי אודות סוגי המנעולים ומידע כללי הקשור לעבודת המנעולן.

מידע כללי אודות פורץ מנעולים בנהריה או בכלל

עבודתו של פורץ המנעולים הפכה למעט מסובכת יותר בשנים האחרונות, הודות לטכנולוגיית המנעולים המשתכללת שבפועל, גורמת למנגנונים להיות קשים יותר לפיצוח, תרתי משמע. לכן, להכשרתו של פורץ המנעולים קיימת חשיבות עצומה ליכולתו לעבוד ולסייע ללקוחות בזמן אמת.

ככלל, סוגי עבודות פריצות המנעולים הנפוצות (באופן כללי ביותר!) הן: פריצת מנעולי דלתות רכב, פריצת מנעולי דלתות של בית\משרד ופריצת מנעולי כספות. כפי שנסביר בהמשך, לכל עבודת מנעולנו יש ייחודיות משלה, בהתאם לסוג המנעול איתו המנעולן נדרש לעבוד.

מחפשים פורץ מנעולים בנהריה? קבלו מדי חשוב אודות סוגי המנעולים הקיימים:

  • מנעולי כספת – כינוי למנעולים המכילים לרוב 3 בריחים שנכנסים אל המשקוף ונפוצים בדלתות בית ומשרד. בד"כ, אחד מן הבריחים קיים גם בחלק התחתון של הדלת, כך שההגנה מפני פריצות נחשבת לטובה במקרה זה.
  • מנעולי רב בריח – מנעולים בעלי עיקרון דומה, בעלי בריחים המתחברים באופן כלשהו אל הדלת.
  • מנעול דיגיטלי – מנעול שכפי שאפשר להבין עובד על מנגנון דיגיטלי כמו סיסמא וכד'. מנעולים אלה נפוצים בכספות או בכניסה לחללים בעלי מידע רגיש או תכולה חשובה ביותר.
  • מנעולי רתק-פלדה – מנעולים איכותיים, עמידים וטובים במיוחד, אשר נועדו להגנה על מקומות מועדים במיוחד לפריצות, כמו חנויות, משרדים מסוימים ועוד.

מה לעשות אם המנעולן הציע לי להחליף מנעול לדלת?

ייתכן מאוד שבמקרים מסוימים, המנעולן יציע לכם ממגוון סיבות להחליף את המנעול. במקרה כזה, הקפידו לברר האם באמת מדובר באופציה הטובה ביותר. בנוסף, זכרו כי במרבית המקרים, המנעול צריך להיות מאותו סוג שהותקן בדלת מראש, אלא אם כן קיים צורך מיוחד. במידת הצורך, תוכלו לבקש מן המנעולן כמה אפשרויות ולבחור מתוכן.

במידה ויש לכם צורך דחוף לפורץ מנעולים בנהריה, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חיים המנעולן להיוועצות מהירה ויעילה אודות הפתרונות המתאימים לכם!

 

למעלה

פרפקט מנעולנות בקריות - זמינים עבורכם כל שעות היום בכל ימות השבוע

ּ