צרו איתנו קשר
ּ

פורץ רכבים בקריות

כשמזמינים פורץ רכבים בקריות , בין אם מדובר בקרית מוצקין או קריית ביאליק, הזמינות והאמינות שלו חשובות במיוחד. הרי אנחנו נמצאים במקרה חירום בו ננעלנו מחוץ לרכב ואדם אשר יתעכב רבות ולא יבצע את העבודה בצורה מוצלחת יגרור אותנו לעלויות נוספות כשנאלץ לפנות למנעולן נוסף שיתקן את הנזקים. לצערנו לא פעם ננעלים ילדים בתוך הרכב וכאן הדבר החשוב ביותר הוא פעילות כירורגית מהירה על מנת לחלץ את הילד במהרה.

מה חשוב לדעת על פורץ רכבים בקריות

פורץ רכבים בקריות הוא איש מקצוע שבשלב כזה או אחר כולנו נזדקק לעזרתו, גם בקרית חיים, קריית ים וקריית אתא. יש מספר דברים שחשוב לדעת על עבודתו על פורץ הרכבים אשר תזמינו לעזרתכם:

  • הכשרה מתאימה – פורץ מנעולים מקצועי חייב להתבסס על ידע מקצועי הנרכש בקורסים מסודרים בהם הוא לומד להכיר את סוגי המנעולים, חלקיהם השונים, כיצד מותקנים בדלתות הרכב, וכיצד לפרוץ או לנטרל אותן על מנת לפתוח את דלתות הרכב.
  • הסמכה מטעם משטרת ישראל – פריצת רכבים עלולה בשמיעה ראשונה להישמע כדבר פילי, אך זכרו כי זוהי פעולה שיכולה לעזור לנו במצבי חירום. מנעולנים אשר מתעסקים גם בפריצת רכבים מחויבים בהסמכה משטרתית, וברגע הגעה לזירה של הרכב הנעול, הם גם מחויבים לאשר את הזהות שלכם וכי הרכב נמצא בבעלותכם. וודאו כי המנעולן אשר איתו אתם עובדים הוא בעל אישור משטרתי.
  • ידע אקטואלי – בעולם בו ההתפתחויות הטכנולוגיות לא עוצרות לרגע, חשוב לבחור בפורץ מנעולים שמעודכן בכל מנגנוני הבטיחות החדישים של הרכבים, כולל מנעולים שונים ומערכות אזעקה ואבטחה.
  • זמינות – מקרי חירום לא מוגבלים לשעות העבודה הרגילות בלבד, להיפך, אנחנו ניתקל בהם דווקא בשעות לא שגרתיות. חשוב לוודא כי מנעולן רכב יכול להגיע אליכם בכל שעה של היום או הלילה באופן מידי.

מה לא לעשות?

אין סיבה לחכות למצב בו אתם נתקלים בדלת נעולה שלא נפתחת, כך שבכל מצב בו אתם מתחילים להרגיש כי יש בעיה עם דלתות הרכב מומלץ בחום לפנות למנעולן מורשה. חשוב שלא להתחיל ולנסות לפרוץ את הדלת הנעולה לבד. בדלת הרכב עוברים חוטים אשר מחוברים למערכות שונות של הרכב, וכל ניסיון לפרוץ את המנעול התקול בצורה עצמאית עלול לגרום נזק בלתי הפיך למנעול ולדלת. חברת פרפקט מנעולים יכולים לספק עבורכם את השירות המקצועי והמיומן ביותר, כך שמצבי החירום שלכם יפתרו במהרה וללא גרימת נזקים לכלי הרכב.

‏‏פורץ רכבים בקריות

לעיתים קרובות, לקוחות מזמינים את פורץ הרכבים בתנאי לחץ ובדחיפות. במצב כזה, לא לכולם יש את הידע הנדרש על מנת שיוכלו לבחור בפורץ הרכבים האמין ביותר. אז במקרה כזה, או אפילו אם לעולם לא נזקקתם לשירותיו של פורץ רכבים מקצועי, נמליץ לכם לקרוא מראש את המאמר הבא.

פורץ רכבים בקריות: ההבדל בין מנעולן לפורץ רכבים

אנשים רבים שזקוקים לפורץ רכבים בקריות או בכל אחזור אחר, שואלים עצמם האם לחפש "מנעולן" או "פורץ רכבים" באופן ספציפי. ככלל, פורץ רכבים אינו בהכרח מנעולן או על כל פנים, לא כל פורץ רכבים מתמחה גם במנעולנות. חשוב לזכור כי הודות לדרישה הרבה בשוק לאנשי מקצוע מן התחום, קיימות התמחויות שונות ותתי-תחומים בהם ניתן לעסוק. לכן, אם אתם זקוקים לפורץ רכבים מקצועי, חשוב לחפש איש מקצוע שמתמחה בפריצת רכבים בקריות, או בכל אזור אחר בו אתם גרים.

חשיבות המקצועיות בעבודתו של פורץ רכבים בקריות (אך לא רק)

לפני שאתם מזמינים פורץ רכבים, קחו בחשבון את הנושאים הבאים:

  • תפקידו של פורץ הרכבים הוא לא רק לפרוץ את מנעולי הרכב במהירות, אלא גם לא ליצור נזק למנגנוני המנעול\ים, או למזער את הנזקים ככל הניתן.
  • פורץ מנעולים מקצועי צריך לדאוג גם לכך שתוכלו לפתוח את הרכב בעצמכם ללא כל בעיה במנעולים לאחר הפריצה.
  • פורץ המנעולים גם מחויב ליידע אתכם בכל בעיה בטיחותית או אחרת במנעול הרכב או במנגנון הנעילה הכללי במידה וקיימת.

כל הנושאים שהזכרנו לעיל מדגישים את חשיבות המקצועיות בעבודתו של פורץ המנעולים. לכן, קיימת משמעות לבחירת איש המקצוע המתאים, גם בלחץ של זמן, כאמור.

לסיכום: בחירת פורץ רכבים בקריות

כשהנכם באים לבחור פורץ רכבים בקריות או בכלל, חשוב מאוד לברר מה הוותק של איש המקצוע בתחום, האם יש בידיו את כל האישורים הנדרשים (אישור ממשטרת ישראל ותעודת הכשרה מתאימה). בנוסף, נסו לברר עד כמה מהר יוכל להגיע למקום והאם יש לו ניסיון עם מנגנוני מנעולים מהסוג של הרכב שלכם.

זקוקים לפורץ רכבים בקריות? התקשרו לחיים המנעולן וקבלו שירות אישי, הוגן ומהיר מפורץ רכבים מיומן!

 

למעלה

פרפקט מנעולנות בקריות - זמינים עבורכם כל שעות היום בכל ימות השבוע

ּ