צרו איתנו קשר
ּ

תיקון מנעולים

חיים בטיטו הוא פורץ מנעולים מורשה בתחום המנעולנות ובעל תעודת הסמכה בינלאומית מטעם עמותת המנעולנים הארצית. חיים הוא בעל ניסיון רב בכל תחומי הפריצות ותיקון המנעולים, פריצת דלתות, פריצת רכבים ועוד. חיים ייסד את חברתו "פרפקט מנעולים" על מנת לתת שירותי מנעולן בחיפה ייחודיים וזמינים ללקוחות החברה 24 שעות ביממה. החברה פועלת בסטנדרטיים בינלאומיים ובחומרים בעלי תו תקן ארצי ובינלאומי. "פרפקט מנעולים" שמה דגש על חשיבות השם ההולך לפניה ועל כן תספק ללקוחותיה שירות מהיר, מקצועי, אמין ובמחירים הוגנים ואטרקטיביים במיוחד.

לעתים רבות אנו נתקלים במקרים לא נעימים בהם אנו זקוקים לשירות תיקון מנעולים או פריצתם. אם חזרתם פעם הביתה וקרה לכם מצב שאיבדתם את המפתח לדלת ונתקעתם בחוץ, או כאשר הכנסתם את המפתח לדלת, המפתח נתקע ונשבר בפנים, אתם מבינים למה אנו מתכוונים. במקרים רבים מאלו אנו מנסים ל"הציל את המצב" בעצמנו ולעתים רבות גם גורמים נזק גדול יותר למנעול. לכן הפתרון המומלץ ביותר במקרה כזה הוא להזעיק פורץ מנעולים מוסמך ומקצועי.

פורץ מנעולים מקצועי יודע מתי המנעול זקוק להחלפה או תיקון. לרוב תיקון מנעולים יהיה זול יותר מהחלפתם במנעול חדש ועל כן יוכל לבצע המנועלן את פעולת התיקון, להחזיר את המצב לקדמותו ולזכות את הלקוח בנשימות רווחות כאשר הכול תקין והוא חסך כסף שלא היה מוכן להוצאתו גם ככה. אז רגע לפני שאתם שוברים את המנעול – קראו ל"פרפקט מנעולים" ובדקו האם אפשר לבצע תיקון זול ומהיר לאותו מנעול.

למעלה

פרפקט מנעולנות בקריות - זמינים עבורכם כל שעות היום בכל ימות השבוע

ּ