מנעולן בקרית אתא

חיים בטיטו הוא מנעולן בקרית אתא ובבעלותו החברה "פרפקט מנעולים" אשר מספקת שירותי מנעולנות, פריצות ותיקונים מסוגים שונים. החברה מספקת מענה מהיר, מקצועי ואמין לכל לקוחותיה ופעולת לשביעות רצונו של הלקוח. על ידי הקפדה על סטנדרטיים בינלאומיים ומחירים הוגנים. חיים הוא בעל תעודת הסמכה מקצועית בינלאומית מטעם עמותת המנעולנים הבינלאומיים ע"י בועז פמסון יו"ר העמותה.

קרית אתא היא עיר באזור הצפון המונה כ-54 אלף תושבים. מספר התושבים הרב מעלה את הדרישה בקרב הצורך של האזרחים להזעיק מנעולן כאשר הם נתקעים עם רכבם, נתקעו מחוץ לדלת הבית, משרד העסק לא נפתח ועוד. חברת מנעולנים רצינית מכירה בעובדה כי תקלות מסוג זה יכולות לקרות לכל אחד מאתנו ובכל שעה ביום (ובלילה) ולכן תהיה זמינה 24/7 עבור הלקוח.

כאשר לקוח נתקע מחוץ לדלת ביתו או אפילו בתוך הבית ואינו יכול לצאת – הוא מתחיל להיכנס ללחץ ולפעול בפזיזות. פעולות פזיזות אלו עשויות להוביל אותו להזמין בעלי מקצוע שאינם מוסמכים לבצע את העבודה שהוא זקוק לה. לעתים אפילו אנשים מנסים בעצמם לפרוץ את הדלת וגורמים נזק גדול (ולפעמים בלתי הפיך) לדלת או למנעול. לכן אנו ממליצים לשמור את המספר שלנו וכאשר מקרה כזה קורה – לא להיכנס ללחץ, אלא להרים לנו טלפון באופן מיידי. אנו נגיע אליך במהירות ונבצע את העבודה בצורה נקייה, מהירה ומקצועית: נעלה מהר על מקור הבעיה, נפרוץ את המנעול או הדלת במקרה הצורך, נבצע את התיקונים הנדרשים ונדאג שתישארו רגועים ובטוחים.

טקסט

פנו אלי

או חייג / לחץ
050-3079333