אחד הדברים הכי לא נעימים שעשויים לקרות לכם הוא להיתקע מחוץ לרכב שלכם. חברת פרפקט מנעולים בבעלותו של חיים בטיטו, תספק לכם מענה מהיר, מקצועי ובעיקר – זמין לפריצת הרכב שלכם. החברה פועלת לשביעות רצון לקוחותיה ומקפידה על סטנדרטים בינלאומיים ושימוש בחומרים בעלי תן תקן ארצי ובינלאומי. החברה פועלת ברישיון מוסמך, המאושר על ידי משפט המשפטים של מדינת ישראל, מטעם עמותת המנעולים הארצית בראשותו של בועז פמסון – יו"ר העמותה.

הרכב אשר לוקח אותנו ממקום למקום, ונמצא בשימוש יומי, עשוי לעתים רבות להיתקע בבעיות חשמליות שונות ושלט הרכב אינו מפעיל את מנגנון הנעילה. במקרה אחר – כאשר אתם תלויים בפתיחת הרכב על ידי מפתח – ייתכן ותאבדו את המפתח או שהוא אפילו ישבר לכם בתוך מנעול הרכב. בשני המקרים הללו אתם תיאלצו להזעיק בהקדם פורץ רכבים בחיפה מקצועי ובעל ידע והסמכה.

פורץ מנעולים המוסמך לפרוץ רכבים צריך להתמחות ב-3 תחומים עיקריים: פריצת הרכב, שחזור מפתחות לרכב והתקנת מנעולים חדשים לפי הצורך. הרכבים החדשים מצוידים במערכות נעילה מורכבות ושונות מרכבים ישנים יותר, על כן חייב פורץ המנעולים להיות בעל ידע נרחב בנושא ולהכיר את כל סוגי המנעולים לכל סוגי הרכבים. בפרפקט מנעולים תקבלו שירות 24/7 לכל סוגי הפריצות, לרבות פריצות רכב בעת הצורך. נשמח לספק עבורכם מענה מהיר בכל הקשור לפריצת רכב, החלפת מנעול הרכב ועוד.

מנעולן רכב

לקבלת מנעולן מייד - צרו קשר
השאירו פרטיכם ואחד מנציגנו ישמח לסייע לכם