אם יש לכם בעיה לא דחופה במנעול הדלת ואתם תוהים האם להזמין שירותי מנעולנות מקצועיים או לנסות ולפתור את הבעיה לבד, קיבצנו עבורכם כמה נקודות רלוונטיות למחשבה!

מחפשים מנעולן בעכו? חכו דקה
קיימות בעיות רבות שתוכלו לפתור בעצמכם, כמו החלפת צילינדר או שימון המפתח. עם זאת, קיימות גם בעיות רבות נוספות שיצריכו מכם להזמין איש מקצוע מיומן שיסייע לכם. אז מהם המקרים בהם תוכלו להתגבר על הבעיה לבד?
בעיה ראשונה, היא חריקה בעת הכנסת המפתח לחור הייעודי, או קושי בהכנסת המפתח. מקרה כזה כאמור, יכול להיפתר פעמים רבות משימון החור או המפתח. אולם, יש לשים לב שאתם משתמשים רק בשמן שמיועד לכך. בנוסף, מומלץ לשמן מפעם לפעם גם את הבריחים.
בעיה שניה היא דלת שבה מפתח נכנס טוב מצד אחד אך לא מן הצד השני, מקרה בו מנגנון הנעילה כבר ישן וכד'. במקרה כזה, ניתן לנסות ולהחליף צילינדר, דבר שלמעשה ניתן לעשות דיי בקלות. שימו לב רק לעובדה שאתם רוכשים צילינדר טוב ואיכותי.

מתי להיוועץ עם מנעולן מקצועי?
לא משנה אם אתם מחפשים מנעולן בעכו או בכל מקום אחר, לעיתים, גם אם הבעיה לא נראית כזו דחופה, אתם יכולה להיוועץ טלפונית או במקום עם מנעולן ופורץ מנעולים. ראשית, אם נדמה לכם שלא תוכלו להתמודד עם המשימה היטב (בהחלפת צילינדר או מנעול), עדיף למנוע מעצמכם מראש את הטרחה ולפנות לאיש מקצוע. שנית, כל מקרה של נעילה לא טובה, חריקה גסה וכד', תצריך מכם לפנות למנעולן כדי שהוא יוכל להתחקות אחר הבעיה.

כיצד לדעת שהמנעולן באמת צודק?
לפעמים, מנעולן מקצועי מגלה בעיות שבעלי הדירה או הרכב בכלל לא חשבו על קיומן. אנשים רבים נוטים "להיבהל" וחלילה לחשוד באיש המקצוע שאינו אמין מספיק. אז כמובן שאין לנו גלאי אמת שנוכל להציע לכם, אולם זכרו שתמיד ניתן לבקש מן המנעולן כמה אופציות של תיקון, או הסבר מפורט של הבעיה. בקשות כאלה, יוכלו לסייע לכם להבין האם תדרשו לתיקון מעמיק, או שתוכלו להסתפק בתיקון קטן וחסכוני.

פנו לחיים המנעולן, ספרו מה הבעיה, והוא כבר ידאג למצוא לכם פתרון מתאים מכל הבחינות! צרו קשר עוד היום!

מנעולן בעכו

לקבלת מנעולן מייד - צרו קשר
השאירו פרטיכם ואחד מנציגנו ישמח לסייע לכם