"פרפקט מנעולים" הנה חברת מנועלנות בקריות המספקת שירותי פריצה ותיקונים שונים: פריצת דלתות, פריצת מנעולים תקועים, פריצת רכב, תיקון והחלפת צילינדרים מכל סוג, תיקון מנעולים, פתיחת מנעולים שנשברו בתוכם מפתחות ועוד. החברה פועלת לשביעות רצונם של לקוחותיה באמצעות מתן מענה מהיר, מקצועי ואמין. החברה בעלת תעודת הסמכה בינלאומית בעמותת המנעולנים הארצית. חיים בטיטו, מייסד החברה, בעל הסמכה וניסיון רב גם בבעיות המורכבות ביותר.

מקרה לא נעים הוא להגיע הביתה ולגלות שאיבדתם את המפתח לכניסה לבית או להכניס את המפתח למנעול ולגלות שהדלת לא נפתחת. אתם מתחילים לחשוב כעת איך אתם הולכים להיכנס כעת הביתה, תוך כדי שאתם מסתכלים בשעון ומבינים שאין לכם פתרון יצירתי. לצערנו הרב אנו נתקלים במקרים רבים בהם אנשים, שאינם מוסמכים ומבינים בתחום, מנסים לפרוץ את הדלת בעצמם בכל מיני דרכים. במרבית המקרים הללו הם גורמים לנזק חמור יותר במנעול או בדלת עצמה, נאלצים לקרוא לפורץ מנעולים בחיפה בכל מקרה ולשלם יותר כסף בעבור הפריצה והתיקון.

כיצד נפעל במקרה של דלת תקועה?
אנו מבינים כי אתם פועלים בעצמכם לפיתרון התקלה לא רק מכיוון שאתם רוצים לחסוך כסף, אלא מכיוון שאינכם רוצים שאדם זר יפרוץ את דלת ביתכם ויחדור לפרטיותכם. על כן אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיו של פורץ דלתות המוסמך לכך מטעם משטרת ישראל ומשרד המשפטים. בכל מקרה של פריצה ותיקון דלתות ומנעולים אתם מוזמנים לפנות אלינו ב"פרפקט מנעולים" ואנו נשמח להיות שם בשבילכם.

תיקון דלתות

לקבלת מנעולן מייד - צרו קשר
השאירו פרטיכם ואחד מנציגנו ישמח לסייע לכם