בדרך מארוחת החג מזמינים פורץ רכבים

לצערנו חברים, מקרים לא נעימים כמו היתקעות מחוץ לרכב בלי מפתח, או שהרכב ננעל עם המפתחות בפנים וכד', יכולים להתרחש גם לפני או אחרי אירועים חשובים, לרבות ארוחת החג. לכן, חשוב שכל אדם ידע כיצד להתנהג במצבים שכאלה, שבהם הזמן לוחץ והלחץ חוגג.

במצבים שכאלה, חשוב מאוד לא להיכנס ללחץ ולפעול בצורה שקולה ונכונה. אחד הפתרונות החלופיים יכולים להיות דלת שלא ננעלה עד הסוף, מפתח חלופי שיש לאחד מבני הבית שיכול לספק לכם אותו במהרה ועוד. אם אין באפשרותכם לבחור באחד מן הפתרונות החלופיים הללו, סביר להניח שתצטרכו לקרוא למנעולן מקצועי שהוא גם פורץ רכבים מוסמך.

כיצד לחפש מנעולן?
גם אם אתם מכירים מנעולן טוב ואמין, ייתכן שבדרך מארוחת החג תצטרכו לחפש בעל מקצוע אחר שעובד באזור בו אתם נמצאים באופן ספציפי (בהנחה שאינכם נמצאים באזור הבית). כיום, ניתן לחפש בקלות בעלי מקצוע שונים דרך האינטרנט, אולם חשוב לחפש גם בעל מקצוע שיכול להגיע אליכם במהירות. לכן, אין זה מספיק לחפש "מנעולן בקרית ביאליק" למשל, אלא היינו ממליצים לכם לחפש גם מנעולן המספק שירותי חירום, בייחוד אם אתם זקוקים לסיוע בשעת לילה מאוחרת או ערב.

מה עוד יש לדעת על המנעולן
אז אחרי שהבנו שלא מספיק לחפש "מנעולן בקרית ביאליק" בלבד למשל, או "מנעולן בטבעון וכד', יש לשאול את בעל המקצוע האם יש בידיו את התעודות הנדרשות שהן בד"כ תעודת הסמכה ואישור ממשטרת ישראל. אין להתפשר על התעודות הללו, מכיוון שמדובר בבסיס ההכשרה ואישור הבטיחות של בעל המקצוע.

לסיכום, מה לא לעשות עד שבא המנעולן?
ראשית, בשום פנים ואופן אין לשבור את החלון או לנסות לפרוץ בכוח את דלת הרכב, משום שאז אתם מסתכנים בגרימת נזק בלתי הפיך לרכב, או חלילה נזק לעצמכם. אם חלילה יש ילד ברכב, התקשרו לשירותי חירום כמו מכבי אש, שיבואו ויחלצו את הילד במהירות, אולם עדיף לא לנסות לעשות משהו לא בטיחותי בעצמכם. בכל מקרה, זכרו שמנעולן מקצועי יגיע אליכם במהירות.

חיים המנעולן ישמח לפרוץ עבורכם את הרכב ביעילות ובאחריות. צרו קשר!

קורס מנעולן בצפון

חשוב לדעת