מנעולן בקריות – שאלות ותשובות

גרים בקריות וחוששים שמשהו לא בסדר עם המנעול בבית? תוהים מה ניתן לעשות ומתי לפנות למנעולן? אם השאלות הללו מאפיינות אתכם, אתם כנראה צריכים לקרוא את המאמר הבא.

כמה זמן נמשכת הבעיה במנעול?
סוגי בעיות שונים במנעולים דורשים כמובן גם פתרון שונה, אולם אחד מהמשתנים המשפיעים ביותר על שחיקה של מנעול היא הזנחה של בעיה קיימת לאורך זמן. לכן, לא משנה מה הבעיה שלכם, במידה והיא קיימת כבר זמן רב, נמליץ לכם לפנות למנעולן בקריות (או בכל מקום אחר בו אתם גרים) כדי שיבדוק את הבעיה לעומק. זכרו כי גם היוועצות טלפונית לא מזיקה.

לקרוא למנעולן בקריות או לפתור את הבעיה לבד?
לרוב, תוכלו להחליף צילינדר לבד, או לשמן את המפתח והמנעול לבד, אך חשוב שתדעו שלא כל בעיה נפתרת עם שימון, או החלפת צילינדר. קיים הצורך למשל לבחור בצילינדר הבטוח ביותר, לעיתים קיימת בעיה רחבה יותר מאשר רק בצילינדר (כמו שחיקת הבריחים וכד') ולעיתים, קיימת פשוט הסכנה שאדם יגרום נזק במקום לתקן. לכן, אם אינכם בטוחים שתוכלו לעשות את העבודה באופן מקצועי, עדיף לקרוא למנעולן.

כיצד למצוא מנעולן איכותי וותיק?
כדי לדעת שאיש המקצוע אליו פניתם הוא באמת מיומן, חשוב לברר מראש מהו ניסיונו, האם יוכל להראות לכם אישורים ותעודות מתאימות וכמובן, עד כמה הוא זמין לשירות מידי. זכרו שאיש מקצוע אמין (ולא רק בתחום המנעולנות) יתנהג ויפעל בשקיפות מלאה, ובהתאם יוכל להציג לכם אישורים מתאימים ללא כל בעיה. בנוסף, באתר או בפייסבוק של אנשי מקצוע שמכבדים עצמם קיימות לרוב המלצות, אז שווה להיכנס.

לסיכום: בחירת מנעולן בקריות
למרות שאת מרבית הבעיות מנעולן מנוסה יוכל לפתור במהירות יחסית, עדיין זכרו שקיימים מקרים מסובכים יותר שיצריכו החלפת מנעול, תיקון ארוך מהרגיל, או פשוט קצת יותר עבודה ממה שציפיתם. בחירת מנעולן אמין מראש חשובה מאוד למקרים כאלה משום שמעבר לתיקון עצמו, מנעולן וותיק ומקצועי יוכל להעניק לכם ייעוץ אמיתי ונכון למקרה שלכם.

אל תתפשרו על הביטחון שלכם! הזמינו את חיים המנעולן וקבלו שירות מקצועי, הוגן ויעיל!

חשוב לדעת