מנעולן 24/7 בחיפה

מנעולנים מקצועיים נדרשים להיות זמינים ללקוחותיהם 24 שעות ביממה. במאמר הבא, נשתדל להסביר לכם בדיוק למה וכמו כן, להעניק לכם מידע חיוני ונחוץ אודות שירותיו של מעולן 24/7 בחיפה או בכל אזור אחר בארץ בו תזדקקו לשירות.

עבודתם של מנעולנים: סביב השעון
אנחנו כמובן מאחלים לכם שלא תתקעו אף פעם מחוץ לבית או לרכב, וודאי שאנחנו מאחלים לכם לא לסבול אף פעם מפריצה הביתה. אך עם זאת, קיימים לקוחות רבים אשר מצאו עצמם בסיטואציות כאלה ואחרות שבהן הם נדרשו לקרוא למנעולן, ב"שעות לא שעות", ובסיטואציות הכי לא נוחות שיכולות להיות. במקרה כזה, אותם אנשים נזקקים מטבע הדברים לשירות מהיר, בין אם מדובר בפריצה לרכב שננעל באמצע הלילה, או לפריצה הביתה במקרה של דלת שננעלה.

מה חשוב לעשות לפני שקוראים למנעולן?
ראשית, חשוב מאוד להירגע ולהיפטר מהלחץ. מנעולן מקצועי הוא גם כזה שיגיע אליכם במהירות האפשרית, כך שמהבחינה הזו, תוכלו להיות רגועים. שנית, חשוב מאוד לא לפגוע במנעול על שהמנעולן מגיע, דהיינו – לא לנסות לפתוח או לפרוץ את הדלת בעצמכם. אולם, אם חלילה מדובר במקרה של ילד שנתקע ברכב חלילה, אכן היינו ממליצים לכם לפנות למכבי אש כדי שיחלצו את הילד.

מה חשוב לעשות להבא, לאחר שהמנעולן תיקן לנו כבר את המנעול?
ניתן לשמור ולאריך את חיי המנעול בעזרת כמה פעולות פשוטות של שמירה ותחזוקה. הפעולה הראשונה היא שימון המנעול אחת לכמה חודשים בעזרת שמן ייעודי. הפעולה השנייה היא תשומת לב הכוללת שכפול מפתחות איכותיים, שמירה על צירי הדלת וכד'.

חושב לציין שגם פגיעה בדלת יכולה לגרום בעקיפים לפגיעה במנעול. הסיבה לכך היא שכאשר דלת זזה ממקומה אפילו במעט, עניין זה יכול לפגוע ביכולת הלשוניות להיכנס כראוי למקומן במשקוף, מה שיכול לפגוע במנעול עצמו.

ולסיכום, מה חשוב לברר עם המנעולן טרם הגעתו?
כאשר כבר מצאתם מנעולן, אל תשכחו לבקש ממנו להציג את אישורי ההסמכה שלו והאישור ממשטרת ישראל, בטרם יתחיל את העבודה. כמו כן, בקשו ממנו להיערך מראש בכל הקשור לבעיה שלכם הכוללת חלקים להחלפה וכד'.

פנו עוד היום לפרפקט מנעולים וקבלו שירות מקצועי באזור חיפה, הקריות והסביבה!

חשוב לדעת